Limuzinai > Mikroautobusų nuoma > Vilniuje > Mercedes Benz Viano nuoma

Mikroautobuso Mercedes Benz Viano nuoma Vilnius

Mercedes Benz Viano 7 vietų mikroautobusas Sidabrinis MB MB sėdynės Mikroautobuso vidus MB verslui Mercedes Benz mikriukas Mikroautobusas Vilniuje Mikroautobuse pasisukancios sėdynės

Mikroautobuso Kaina su vairuotoju

KAINOS NURODYTOS ORIENTACINĖS IR GALI SKIRTIS.

Valandai darbo dieną: ~60 Lt

Valanda savaitgalį: ~60 Lt

Paros kaina: sutartinė

Minimali mikroautobuso nuomos kaina: 100 Lt (tai kaina kai užsakovas nuomojasi mikroautobusą tik vienai valandai)

Ypatumai

NUOMOJAMAS SU VAIRUOTOJU. Ilgesniam laikotarpiui be vairotojo

Vietų: 7+1 (vairuotojo vieta)

Pagaminimo metai: 2007

Spalva: Sidabrinis

Kondicionierius: YRA (reguliuojamas priekyje ir gale atskirai)

Kuras: Dyzelinas

Papildomai

Šviesus odinis salonas

Automatinė pavarų dėžė

Kondicionierius, kuris tiek priekyje, tiek gale reguliuojasi atskirai

Sėdynės lankstosi, galima sukineti

CD magnetola

Prabangus ir stilingas

Komentarai

Sidabrinis mikroautobusas Mercedes Benz VIANO puikiai tinka Jūsų šventėms ir pokyliams. Nuomojamas mikroautobusas Mercedes Benz VIANO pasižymi šiuolaikine prabanga ir komfortu. Mikroautobuso salonas yra šviesios odos todėl yra puošnus ir patogus. Mikroautobuso salono viduje kondicionierius priekyje ir gale reguliuojasi atskirai, tai užtikrina keleivių patogumą ir vienodą temperatūrą visame salone. Mūsų nuomojamame mikroautobuse yra ypač patogios sėdynės kurios gali pasisukti aplink savo ašį (pvz.: keleiviai gali atsisėsti vienas priešais kitą). Su pasuktomis sodynėmis keleiviams daugiau vietos, o tai svarbu jei esate pasipuošę ir nenorite suglamžyti šventinių rūbų.

Nuomojamas mikroautobusas MB yra šiuolaikinis modernus automobilis, kuris suteiks Jūsų šventei patogumo ir komforto. Mikroautobusas Mercedes Benz VIANO yra nuomojamas vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms bei mergvakariams ar bernvakariams. Taip pat mikroautobusas yra nuomojamas ekskursijoms Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Mes teikiame mikroautobuso nuomos paslaugas kelionėms, žmonių sutikimui oro uoste, traukinių stotyje, autobusų stotyje, kelionei iki viešbučio ir pan. Tai solidus Mercedes Benz mikroautobusas tinkantis pasitikti ir verslo svečius.

Nurodyta kaina yra orientacinė ir derinama kiekvienu atveju atskirai. Šis mikroautobusas nuomojamas su vairuotoju, tačiau galima išsinuomoti ir be vairuotojo jei nuomojama ilgiau nei 3 parom.

Kontaktai

Maloniai prašome kreiptis ne tik telefonu, bet ir elektroniniu paštu.

Telefonas: NEBENUOMOJAMAS

e-paštas: NEBENUOMOJAMAS

Miestas: Vilnius

Paslaugas teikiame: visoje Lietuvoje