Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma tai kokybiškas šiuolaikinis aptarnavimas kuris pasižymi aukšta kokybe. Tai yra viena iš populiariausių paslaugų jau ne vienerius metus. Mikroautobusų nuomos paslaugomis žmonės naudojasi įvairioms šventėms, bei renginiams. Taip pat mikroautobusus nuomoja ekskursijoms arba nuotaikingai iškylai su draugais. Mikroautobusas, tai transporto priemonė gebanti sutalpinti nuo 8 iki 19 keleivių. Mikroautobusai yra vertinami dėl to, kad tai yra manevringa ir nedidelė transporto priemonė tačiau talpi keleivių ir Jų bagažo atžvilgiu.

Siūlomos paslaugos:

  • Mikroautobusų nuoma vestuvėms;
  • Mikroautobusu nuoma krikštynoms;
  • Mikroautobusų nuoma gimtadieniams;
  • Mikroautobusų nuoma mergvakariams ir bernvakariams;
  • Mikroautobusu nuoma ekskursijoms- iškyloms;
  • Mikroautobusų nuoma pasitinkant arba palydint į oro uostą, autobusų, traukinių stotį.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms yra paprastas sprendimas kai šventėje dalyvauja daug svečių. Artėja vestuvės!? Vestuvės pati gražiausia gyvenimo šventė, tokioje šventėje visada norisi būti apsuptiems geriausių draugų ir žinoma artimųjų, todėl svečių vestuvėse būna tikrai nemažai. Puiki transporto priemonė vestuvėms ir kitai dideliai šventei yra mikroautobusai. Mikroautobusų nuoma vestuvėms- visų pirma šventės svečiai galės keliauti visi kartu ir puikiai leisti laiką, visų antra tai taupus sprendimas. Išsinuomavę mikroautobusą vestuvėms ar kitai šventei galite būti tikri, kad šventės metu keliausite patogiai ir saugiai. Jūsų kelionės saugumą užtikrins patyrę vairuotojai, kurie ne pirmus metus teikia mikroautobusų nuomos paslaugas. Mes siūlome mikroautobusus aukščiausios patogumo klasės. Mikroautobusuose yra kondicionieriai, šildytuvai, garso sistema, patogus ir erdvus salonas.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Nuomotis mikroautobusus šventėms patartina su patyrusiu vairuotoju. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju užtikrins Jums saugią ir patogią kelionę. Profesionalūs vairuotojai vairuojantys mikroautobusą ne vienerius metus, puikiai išmano savo darbą. Jie sugeba nepriekaištingai atlikti savo darbą, jų neblaško net kai transporto priemonėje šventinis šurmulys. Todėl mikroautobusų nuoma su vairuotoju tinkamas pasirinkimas įvairioms šventėms. Taip pat verta paminėti kad vairuotojai turintys ilgametę patirtį puikiai žino dažniausiai pasitaikančius keleivių užgaidas ir yra pasiruošę jas išpildyti. Mikroautobusu nuoma su vairuotoju rekomenduojama ir todėl kad ilgametę patirtį turintys vairuotojai yra ir puikūs patarėjai. Jie gali patarti kuriose kavinėse ar pakelės užeigose patogiausia sustoti ir atsipūsti ilgos kelionės metu. Taip pat patarti kokias vietas verta aplankyti nes žino kas keliautojams jau patiko, o kurias vietas aplankę keleiviai nusivylė. Kartai mikroautobuso vairuotojas gali būti ir mini gidas nes jis ne kartą girdėjo istorijas apie lankytinas vietas. Malonus ir geranoriškas nuomojamų mikroautobusų vairuotojas visada patars ir pagelbės keleiviams.

Visi Autobusiukai

Mikroautobusų nuoma